Poszukujemy modeli i modelek

List gratulacyjny

29 maja przypada Dzień Działacz Kultury. Tego dnia otrzymaliśmy list gratulacyjny, który na ręce Pani Dyrektor przekazał Burmistrz Miasta Łęczyca, Pan Paweł Kulesza wraz z zastępcą Burmistrza, Panem Wojciechem Czaplij. Poniżej ten dokument.


Turniej Wiedzy o Regionie

Informujemy, że finał Turnieju Wiedzy o Regionie odbędzie się 4 czerwca 2019 około godziny 11 w Skansenie w Kwiatkówku. Zbiórka uczestników w Domu Kultury o godzinie 8.30. Rozstrzygnięcie pierwszego etapu odbędzie się 27 maja 2019. Wyniki i punktacja pierwszego etapu zostaną podane na naszej stronie internetowej w dniu 28 maja br.
Nabór uczniów do Szkoły Muzycznej


Spotkania z Modą na Zamku w ŁęczycyDo pobrania regulamin i karta zgłoszenia - tutaj.
Modernizacja sali widowiskowej25.06.2018r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Miasto Łęczyca a Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Umowa dotyczy dofinansowania zadań w ramach Programu "Infrastruktura domów kultury" i związana jest z pracami modernizacyjnymi Domu Kultury.

157 000,00 zł – tyle wynosi kwota dotacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Beneficjent: Gmina Miasto Łęczyca
Nazwa projektu: „Modernizacja I piętra budynku Domu Kultury w Łęczycy wraz z kompleksową aranżacją i wyposażeniem Sali wielofunkcyjnej”Całkowita wartość projektu: 314.000,00 zł.
Kwota dofinansowania: 157.000,00 zł.
Kwota wkładu własnego: 157.000,00 zł.
Zapraszamy dzieci na zajęcia taneczneNowe zajęcia HIP-HOP!!!

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia taneczne HIP-HOP z nowym instruktorem. W sobotę 1 grudnia odbędą się pierwsze zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych. Serdecznie zapraszamy naszych starych uczestników, a także nowych adeptów tańca HIP - HOP.

Nabór do sekcji brydżystów

Muzycy poszukiwani


Bębniarza już mamy... ;-)Podręczne linki

Info o imprezach:

Pozostałe imprezy , cykliczne i okolicznościowe znajdziecie w dziale "Imprezy".

Więcej informacji »


Zajęcia stałe:

Informacje o stałych zajęciach znajdziecie w dziale "Zajęcia stałe".

Więcej informacji »